Bandnavn må minst inneholde 3 bokstaver

Konserter i Oslo

Do 08/03/2018
Oslo - John Dee
John dee



John Dee , Mariboes gate 2


John dee picture small

Innledende runde #1
19.00 Dørene åpner
19.30 Lenea
20.00 The Pricks
20.30 Lama
21.00 Kvikt og Hurtig
21.30 The Pueblo & Alex
22.00 Launing
22.30 Neema
23.00 Ludometro



Fr 09/03/2018
Oslo - John Dee
John dee



John Dee , Mariboes gate 2


John dee picture small

Innledende runde #2
19.30 Dørene åpner
20.00 Konger og Keisere
20.30 Espen A
21.00 Acrobasis
21.30 Losjen
22.00 Rvthless
22.30 From Scratch
23.00 Kongefamilien
23.30 Lestrange



Sa 10/03/2018
Oslo - John Dee
John dee



John Dee , Mariboes gate 2


John dee picture small

Innledende runde #3
19.00 Dørene åpner
19.30 Lord Sake n Ciise 20.00 Island Bwoii 20.30 Vigan 21.00 Soulmates 21.30 Prisoners of the void 22.00 Private Marshall 22.30 Layers 23.00 Maggie Petkovic 23.30 The Creepers 00.00 Hips (Bergen - special guest)



Do 15/03/2018
Oslo - John Dee
John dee



John Dee , Mariboes gate 2


John dee picture small

Innledende runde #4
19.30 Dørene åpner
19.30 Tovanskï
20.00 Cheap Thrills
20.30 The Bloopers
21.00 Falling Behind
21.30 Aligo
22.00 Regency of Her Royal Highness
22.30 Lakey
23.00 Assimilate



Fr 16/03/2018
Oslo - John Dee
John dee



John Dee , Mariboes gate 2


John dee picture small

Innledende runde #5
19.00 Dørene åpner
19.30 Just a Bird
20.00 Think Against The Brain
20.30 Tetravoid
21.00 !PYSH
21.30 1900-kullet
22.00 Cappy Barra
22.30 Adrian Wright
23.00 39C
23.30 Drauger



Do 19/04/2018
Oslo - John Dee
John dee



John Dee , Mariboes gate 2


John dee picture small

Semifinale #1
19:00 Espen A
19:30 Lestrange
20:00 Adrian Wright
20:30 Private Marshall
21:00 Regency of Her Royal Highness
21:30 The Pricks
22:00 Soulmates
22:30 Think Against The Brain
23:00 From Scratch



Fr 20/04/2018
Oslo - John Dee
John dee



John Dee , Mariboes gate 2


John dee picture small

Semifinale #2
19:30 The Bloopers
20:00 Neema
20:30 Lenea
21:00 1900-kullet
21:30 Vigan
22:00 Maggie Petkovic
22:30 Aligo
23:00 Prisoners of The Void
23:30 !PYSH



Sa 21/04/2018
Oslo - John Dee
John dee



John Dee , Mariboes gate 2


John dee picture small

Semifinale #3
19:30 Rvthless
20:00 Lama
20:30 The Creepers
21:00 Falling Behind
21:30 Ludometro
22:00 39C
22:30 Layers
23:00 Losjen
23:30 Cappy Barra



So 19/05/2019
Oslo - Rockefeller
Rockefeller



Rockefeller , Mariboes gate 2


Rockefeller picture

Oslo-/Norgesfinale



PÅMELDING